Problém s kůží, pupínky, akné…

Moderátor: ivan.stuchly

Uživatelský avatar
Admin ANF
Administrátor
Příspěvky: 119
Registrován: pon 27. srp 2012 14:50:15

Problém s kůží, pupínky, akné…

Příspěvekod Admin ANF » pát 07. zář 2012 12:12:59

DOTAZ:
Bylo mi doporučeno krmivo ANF, ale nevím, který druh by byl nejvhodnější. Mám pejska peruánskýho naháče středního (mmt 12kg) 9 měsíců, zatím krmíme Proplanem puppy senzitivkou, ale má v poslední době problémy s kůží (pupínky, akné). Poradíte mi, které krmivo by bylo pro něj nejvhodnější?

Uživatelský avatar
Admin ANF
Administrátor
Příspěvky: 119
Registrován: pon 27. srp 2012 14:50:15

Re: Problém s kůží, pupínky, akné…

Příspěvekod Admin ANF » pát 07. zář 2012 12:13:31

ODPOVĚĎ:
Kožní potíže bývají u naháčů v tomto věku běžné a lze je účinně tlumit podáváním přípravku Derm-Caps (směs vysoce nenasyc. mastných kyselin rostlinného a živočiš. původu s ideálním vzájemným poměrem kys. ze skupiny omega 3 a omega 6 pro psy a zinek v organické vazbě, pro kůži velmi prospěšný) + Petvital Biotin-Tabs. Dávala byste 1 kapsli Derm-Caps a 1 tbl. Biotin-Tabs denně až do ústupu potíží (bez ohledu na návod – ten obsahuje dávkování pouze preventivní – zde jsou nutné dávky vyšší). Z krmiv ANF bych doporučoval hypoalergenní krůtu s ječmenem (Turkey and Barley) -vím, že jde o dospělácké krmivo, ale u stř. peruána o 12 kg těl. hmot. (který už je na horní hranici standardem stanovené těl. hmot.) bude vyhovovat. Obavy z toho, že máte dávat současně Ca citrát, Derm-Capsy a Biotin-Tabsy mít nemusíte, žádné nežádoucí interakce mezi nimi neexistují, citrát naopak může pomoci tlumit účinek příp. alergizujících faktorů vnějšího i vnitřního původu.

DOPORUČENÉ PŘÍPRAVKY:
Petvital Derm-Caps
Petvital Biotin-Tabs


Zpět na “KŮŽE A SRST”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host